Medici Specialisti Radiologie

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting, companie de Resurse Umane, impreuna cu partenerul ei din Germania, companie specializata in recrutarea de personal medical, cauta urgent medici specialisti in domeniul Radiologiei pentru obtinerea unui loc de munca in Germania.

CERINTE

Toti candidatii trebuie sa detina cunostinte de limba germana la un nivel de minim B1.
Candidatul ideal trebuie sa-si manifeste interesul si capabilitatea de adaptare la cultura medicala germana si sa urmareasca sa se dezvolte profesional in clinici private de top din Germania.

Cerinte:
- Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
- Diploma de Medic Specialist
- Certificatul de Conformitate eliberat de catre Ministerul Sanatatii
- Cunostintele de limba germana la nivel B1 sunt obligatorii
- Cv in limba germana

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati specific posturilor.
Remuneratie conform grilei de salarizare germana.
Mediul de lucru in spitale dotate cu aparatura moderna
Durata contractului de munca se stabileste direct cu angajatorul.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.