Medici Specialisti Oftalmologie

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientii nostri sunt lanturi de clinici specializate in Oftalmologie, amenajate si dotate cu aparatura moderna.
Aflate in plina extindere in landurile Hessen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz und Baden-Württemberg, nevoia de medici specialisti oftalmologi a crescut corespunzator.
Clinicile se afla in zone atractive fiind in apropiere de Frankfurt, Stuttgart, respectiv Köln.
Pentru acesti clienti cautam:

care doresc sa profeseze si sa traiasca in Germania.

CERINTE

Cerinte:
• Licentiat al Facultatii de Medicina
• Certificat de Medic Specialist Oftalmolog
• Cunostinte de limba germana la nivel B2; candidatii interesati care nu au un nivel de limba germana B2 si doresc sa invete, sunt invitati sa aplice; le acordam sprijinul nostru cu placere; pentru detalii, va rugam, contactati-ne.

BENEFICII OFERITE

Clientii nostri va ofera:
• Sansa de a dezvolta o cariera in Oftalmologie in Germania
• Zona atractiva a locului de munca
• Compensatii excelente
• Posibilitatea de a conduce un cabinet oftalmologic
• Sansa de a desfasura activitatea intr-un mediu profesionist si cu aparatura moderna

Avantajele Dvs.
• Serviciile noastre sunt gratuite pentru candidati
• Ne ocupam de toate formalitatile necesare angajarii Dvs. (recunoasterea dreptului de libera practica, recunoasterea certificatului de medic specialist)
• Va oferim sprijinul nostru pe parcursul intregului proces de recrutare, dar si pe perioada ulterioara angajarii Dvs.

tw.con. este o societate germano - romana specializata in plasarea de forta de munca inalt calificata, in special medici si specialisti IT din diferite state EU pentru Germania.
Pentru mai multe informatii, va rugam, vizitati pagina noastra in limba romana: www.twcon.ro.

Ne bucuram sa primim aplicatia Dvs. pe adresa: jobs@twcon.de

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.