Medici Specialiști - Germania

tw.con. GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clienţii noştri, Clinici, Spitale, lanțuri de Cabinete private din Germania, căutăm

Medici Specialiști

în următoarele specializări:

• Oftalmologie
• Medicină de familie
• Medicina muncii
• Medicină internă (Gastroenterologie / Cardiologie / Nefrologie / Pneumologie)
• Radiologie
• Anestezie şi terapie intensivă
• Neurologie
• Obstetrică şi ginecologie
• Dermatologie
• O.R.L.

CERINTE

• Medic specialist în una din specializările menționate
• Cunoaşterea limbii germane – minim nivel B2
• Dorința de a trăi și profesa în Germania

BENEFICII OFERITE

Clienţii noştri oferă:

• Contract de muncă pe durată nedeterminată
• Remuneraţie adecvată şi corespunzătoare nivelului din Germania
• Condiţii de muncă foarte bune şi dotări moderne
• Suportarea în întregime a cheltuielilor necesare deplasărilor pentru interviu

Avantajele Dumneavoastră:

• Beneficiați de serviciile noastre în mod GRATUIT
• Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică, recunoașterea titlului de medic specialist)
• Veți avea sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare și intregrare la noul loc de muncă
• La noi veţi găsi întotdeauna răspuns privind integrarea Dvs. în Germania

Cu mult interes, aşteptăm CV-ul Dumneavoastră pe adresa jobs@twcon.de.
Pentru întrebări, nu ezitaţi să contactaţi pe colega noastră, Alina Wendel pe e-mail sau la telefon: +40 21 569 25 20.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forță de muncă înalt calificată, în special Medici, Farmaciști, Ingineri și Specialiști IT din diferite state EU pentru Germania.

Pentru mai multe informații, vă rugăm, vizitați pagina noastră în limba română: www.twcon.ro.