Medici Specialiști - Germania

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clienţii noştri, Clinici, Spitale, lanțuri de Cabinete private din Germania, căutăm

Medici Specialiști

în următoarele specializări:

• Oftalmologie
• Medicină de familie
• Medicina muncii
• Medicină internă (Gastroenterologie / Cardiologie / Nefrologie / Pneumologie)
• Radiologie
• Anestezie şi terapie intensivă
• Neurologie
• Obstetrică şi ginecologie
• Dermatologie
• O.R.L.

CERINTE

• Medic specialist în una din specializările menționate
• Cunoaşterea limbii germane – minim nivel B2
• Dorința de a trăi și profesa în Germania

BENEFICII OFERITE

Clienţii noştri oferă:

• Contract de muncă pe durată nedeterminată
• Remuneraţie adecvată şi corespunzătoare nivelului din Germania
• Condiţii de muncă foarte bune şi dotări moderne
• Suportarea în întregime a cheltuielilor necesare deplasărilor pentru interviu

Avantajele Dumneavoastră:

• Beneficiați de serviciile noastre în mod GRATUIT
• Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică, recunoașterea titlului de medic specialist)
• Veți avea sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare și intregrare la noul loc de muncă
• La noi veţi găsi întotdeauna răspuns privind integrarea Dvs. în Germania

Cu mult interes, aşteptăm CV-ul Dumneavoastră pe adresa jobs@twcon.de.
Pentru întrebări, nu ezitaţi să contactaţi pe colega noastră, Alina Wendel pe e-mail sau la telefon: +40 21 569 25 20.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.