Medici si asistenti Germania

Makrom MP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Makrom este reprezentantul si, totodata, partenerul a 48 de clinici, mari si mijlocii, de pe tot tritoriul Germaniei. Noi, Compania Makrom, dorim sa punem in valore, partenerilor germani, cunostintele si experienta dumneavoastra dobandita in sistemul de sanatate din Romania si Republica Moldova.
De aceea, clinicile Germane, doresc personal medical calificat, din Romania si Republica Moldova, dinamic, dedicat meseriei si inclinat catre evolutie in cariera.
Pentru toate aceste clinici, avem nevoie de personal medical specializat in:

- Anestezie si terapie intensiva(Specialisti / rezidenti )
- Medicina interna(Specialisti / rezidenti )
- Radiologie
- Fizio-khinoterapeut
- Pediatrie
- Chirurgie
- Alergologie si imunologie clinica
- Anestezie si terapie intensiva
- Boli infectioase
- Cardiologie
- Dermatovenerologie
- Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice
- Endocrinologie
- Farmacologie clinica
- Gastroenterologie
- Geriatrie si gerontologie
- Hematologie
- Medicina de familie
- Medicina de urgenta
- Medicina interna
- Medicina muncii
- Medicina sportiva
- Nefrologie
- Neonatologie
- Neurologie
- Oncologie medicala
- Pneumologie
- Radioterapie
- Reumatologie
- Asistenti medicali

Descrierea jobului:

-Pentru vorbitorii de limba germana cu certificat Goethe B1- asistenti medicali,B2,C1- medici, plecare imediata!

-Pentru aplicarea cv-ului, limba germana nu este obligatorie. Exista posibilitatea de scolarizare pt. limba germana si certificare Goethe.

-NU se percepe comision de mediere sau vreun altfel de comision

Asteptam urgent CV-ul si o scriosare de intentie la adresa de e-mail: recrutare.bucuresti@makromconsult.com

CERINTE

-Experienta minim 1 an
-Rigurozitate
-Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Alte bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Publicity and Marketing, Work Experience and Internship