Medici si asistente medicale pentru Germania

Personal-international.GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania germana Personal-International.GmbH, companie de prestigiu cu capital 100% german, se ofera sa-ti gaseasca un loc de munca bine platit in Germania in cadrul unor spitale/clinici germane de top pentru toate ramurile medicale si toate gradele.

Nu pecepem nici un fel de comisioane de la candidati pentru aceste servicii! Comisioanele sunt achitate de catre client.

CERINTE

• Varsta : 25 – 50 ani (pentru functiile de conducere maxim 55 de ani);
• Calificare in domeniu (diploma);
• Limba Germana – cunostinte avansate nivel minim B2 (certificarea Goethe este un avantaj);
• Experienta profesionala in domeniu – (reprezinta un avantaj);
• Experienta anterioara de munca in Germania – (reprezinta un avantaj);
• Disponibilitate de relocare;

BENEFICII OFERITE

- Oferta de salarizare este generoasa, salariile sunt la standardele nemtesti iar pentru functiile de conducere salariile se pot negocia;

Exemple de salarii:
- Un medic rezident poate primii un salariu brut anual intre 40.000 si 50.000 de euro;
- Un medic primar poate primii un salariu brut anual intre 65.000 si 75.000 de euro;

- Suport pentru intocmirea dosarului cu toate documentele necesare;
- Cerem si oferim maxima seriozitate si responsabilitate;

Pe toti cei interesati ii rugam sa aplice cu un CV in limba Engleza/Germana . Va multumim!
Pentru orice intrebari va rog sa trimiteti email la adresa: radu.erciulescu@personal-international.eu

Compania Personal-international.GmbH este o organizatie internationala care se ocupa cu plasarea fortei de munca avand ca principalele arii de activitate recrutarea si plasarea de forta de munca calificata (inclusiv experti si manageri) pentru aproape toate domeniile de activitate.

Noi cream legaturi intre companii si angajati noi, intre oameni si provocari, si adeseori, intre culturi si mentalitati diferite.