Medici pt Germania, Franta, Anglia

STANCIULESCU BIANCA FLORINA PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi in GERMANIA pentru medici rezidenti, studenti anul VI si medici specialisti, salariu 3200-3400 euro brut/luna + 4-9 garzi/luna, 250 euro=garda. Cerinte: certificat de conformitate si certificat de limba germana nivel B2 obtinut in urma unui test acreditat.
Posturi in ANGLIA pentru medici dentisti, salariu in regim liberal 4000 lire net/luna. Cerinte: experienta minim 3 ani pe cartea de munca din ultimii 5 (pentru absolventii din 2010 nu se cere experienta), certificat de limba engleza obtinut in urma sustinerii unui test acreditat, inscriere in GENERAL DENTAL COUNCIL.
Posturi in FRANTA pentru medici specialisti : oferte de cesiuni cabinete de medicina de familie, dermatologie, ORL, medicina dentara, cifra de afaceri anuala intre 110.000-200.000 euro, posibilitatea de punere in contact cu medici deja instalati. Cerinte : certificat de conformitate si limba franceza la nivel conversational.

CERINTE

- certificat de conformitate
- nivel mediu de limba

BENEFICII OFERITE

- salarii la nivel european
-gratuitate cazare
-suport in deplasare, intocmire dosare, ridicare dosare de la minister (rapida)
-toate serviciile noastre sunt GRATUITE

Companie ce se ocupa cu recrutarea de personal medical si paramedical pentru Franta, Germania si Anglia