Medici - Germania si Franta

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteapta un salariu atractiv de la inceputul carierei tale ( de la 2500 euro/luna).
Angajarea se face direct la clinici sau spitale. Nu percepem nici un fel de comision!!!
Asteptam cv-ul tau la OTYLIA@LKK.PL, tel: +48 732 651 729

CERINTE

Pe tine te cautam!
Daca:
- ai diploma a unei scoli medicale
- cunosti limba germana, cel putin la nivelul B2
- iti plac provocarile
- vrei sa cunosti sistemul sanatatii in Germania/Franta

Contacteaza-ne!

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.