Medici Germania

Amerom Jobs Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Amerom Jobs Experience recruteaza personal medical medicina umana(medici specialisti cu experienta sau medici rezidenti) pentru locuri de munca in clinici private si de stat din Germania.Posturile disponibile momentan sunt de chef doctor chirurgie,ginecologie,top doctor chirurgie,ortopedie,ginecologie,medici specialisti oftalmologie,chirurgie,medicina interna,neurologie,medicina generala,ortopedie traumatologie,psihiatrie,orl,pneumologie,oncologie,geriatrie,anestezie-terapie intensiva,dermatologie.

CERINTE

Limba germana la nivelul B2,certificat care sa ateste acest nivel, emis de Goethe Institut.

BENEFICII OFERITE

.Salarizarea pentru posturile de chef doctor(ginecologie,chirurgie) incepe de la 10000euro/luna,pentru posturile de top doctor de la 8500euro/luna,medic specialist 6500euro/luna iar pentru medici rezidenti 3900 euro/luna.La salariu se adauga si indemnizatii,bonusuri.

Amerom Jobs Experience este o companie ce are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca in SUA,Canada si tarile membre UE.