Medic specialist Recuperare, medicina fizica Germania

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clinica din Berlin, cu circa 50 de angajati, specializata in diagnostic si tratament ambulant in ortopedie, chirurgie ortopedica, recuperare si medicina fizica angajeaza
Medic specialist Recuperare, medicina fizica.

CERINTE

• Licentiat al Facultatii de Medicina
• Certificat de medic specialist Recuperare, medicina fizica
• Cunostinte de limba germana nivel B2

BENEFICII OFERITE

• Sansa de a trai si profesa in Berlin
• Loc de munca foarte placut, amenajare moderna
• Compensatie baneasca deosebita, deasupra nivelului acordat in spitale
• Program regulat 40 ore/saptamana, fara garzi

Avantajele Dvs.:
• Beneficiati de serviciile noastre in mod GRATUIT
• Ne ocupam de toate formalitatile necesare angajarii Dvs. (recunoasterea dreptului de libera practica, recunoasterea titlului de medic specialist)
• Veti avea sprijinul nostru pe parcursul intregului proces de recrutare si intregrare la noul loc de munca

Asteptam CV-ul Dumneavoastra pe adresa de e-mail: alina.wendel@twcon.de.
Pentru intrebari si detalii, va stam la dispozitie la telefon: 021 5692520.

tw.con. este o societate germano - romana specializata in plasarea de forta de munca inalt calificata, in special medici si specialisti IT din diferite state EU pentru Germania.
Pentru mai multe informatii, va rugam, vizitati pagina noastra in limba romana: www.twcon.ro.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.