Medic Specialist PEDIATRU- GERMANIA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o clinica private din GERMANIA/ Bavaria recrutam Medic Specialist PEDIATRU

Oferta clinicii :

– Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire

– Salariul este de 6000 Euro + % din cifra de afaceri trimestriala a cabinetului

– program 40 de ore/ saptamana
– 30 de zile de vacanta/ an
– suport in vederea acomodarii in noul sistem de lucru

CERINTE

Experienta Medic Specialist Pediatru: minim 1 an

Nivel de limba Germana – de preferat B1 ( exista posibilitatea de a urma un curs gratuit de limba Germana in vederea atingerii nivelului B2 )

Dorinta de a lucra intr-un mediu profesionist

Capacitatea de a lucra in echipa

Compania noastra ofera suport:
– pe toata perioada de interviuri
– in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist
– in vederea relocarii

Costurile de interviu in Germania : transport, cazare sunt suportate de compania noastra

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro