Medic medicina de familie pentru Berlin/Germania

1
Domeniu
Medical / Farmacie
Nivel experienta
6 - 12 luni
3 - 5 ani
10 - 20 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Germania
Valabilitate
06-01-2017 : 05-02-2017
0

La acest job au aplicat 0
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
1 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Sunteti medic specialist medicina de familie/medicina interna, doriti sa lucrati in Germania?
Este obligatoriu cunoasterea limbii germane la nivel de B2 conform certificatului Goethe.

Cerinte

Experienta : minimum 1 ani
Angajator: Clinica
Locatie: Berlin
Activitate medicala: Clinica

Beneficii Oferite

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

OFERIM:
- Asistenta gratuita pe toata durata demersurilor administrative;
- Obtinerea Deutsche Approbation, Deutsche Facharztanerkennung dupa caz;
- Transportul si cazarea asigurate pe durata interviului;

Persoanele interesate sunt invitate sa ne contacteze via Myjob
sau pe e-mail: as@shr-international.de

Descrierea firmei

SHR International GmbH este o companie de recrutare personal din Germania cu sediul in Berlin. Are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in domeniul medical.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Medic