Medic Medicina de familie / medicina interna pentru GERMANIA

SHR International GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti medic specialist medicina de familie/medicina interna, doriti sa lucrati in Germania?
Este obligatoriu cunoasterea limbii germane la nivel de B2 conform certificatului Goethe.

CERINTE

Experienta : minimum 1 ani
Angajator: Clinica
Locatie: Berlin
Activitate medicala: Clinica/Cabinet/MVZ

BENEFICII OFERITE

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

OFERIM:
- Asistenta gratuita pe toata durata demersurilor administrative;
- Obtinerea Deutsche Approbation, Deutsche Facharztanerkennung dupa caz;
- Transportul si cazarea asigurate pe durata interviului;

Persoanele interesate sunt invitate sa ne contacteze via Myjob
sau pe e-mail: as@shr-international.de

SHR International GmbH este o companie de recrutare personal din Germania cu sediul in Berlin. Are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in domeniul medical.