Mecanic, Tinichigiu, Vopsitor Auto

TK Personal-Service GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurarea automobilelor - caroserie si interior, depistarea defectelor si repararea acestora.
Constituie un avantaj experienta pe masini Mercedes si VW.

CERINTE

• Calificare profesionala
• Experienta dobandita de cel putin 2 ani in acelasi domeniu
• Cunoasterea limbii germane la nivel mediu
• Masina personala reprezinta un avantaj
• Atentie la detalii, profesionalism, angajament pe termen lung
• Abilitatea de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

• Salariu 1500 € de inceput
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Conditii de lucru moderne
• Ore suplimentare platite
• Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania
• Cazarea este asigurata de catre angajator
• Asiguram echipament de lucru, incaltaminte de protectie

Cererea dumneavoastra este binevenita sa deveniti un membru al echipei noastre !
E-mail: bewerbungro@tkgmbh.de
Tel: 0049 7191 345 390 21