Mecanic Auto pentru camioane in Würzburg

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Mecanic Auto pentru camioane
Tara : Germania

harta_politica_Germania
Locatie : Würzburg

Pozitii disponibile: 5
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 475 Euro net pe saptamana
Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
Asigurari sociale,
Asigurari medicale,
Cazare : gratuita, asigurata de angajator
Costul transportului este suportat de candidat,
Ore suplimentare ,
Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de mecanic auto
Cunostinte medii de limba engleza sau germana scris si vorbit
Experienta pe pozitia de Mecanic auto pentru camioane de minimum 5 ani
Obligatoriu: testarea camioanelor cu ajutorul diagnozei STAR
Obligatiu: detinerea unui autoturism propriu

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza sau germana completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal