Mecanic auto: 12 EUR brut/oră + 34 EUR diurnă net/zi

MeisterJob

Job expirat

RESPONSABILITATI

MeisterJob este în permanentă căutare de MECANIC AUTO, cu un nivel minim A1 al limbii germane, pentru diverse service-uri din Würzburg – Germania

CERINTE

Avantajele tale:

• salarizare: 12 EUR brut/oră + 34 EUR diurnă net/zi
• cazare în pensiune sau casă de vacanță asigurată de firmă, plătită de angajat
• contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din Germania
• servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă (card de sănătate + asigurare medicală + alocație: 190 EUR/lună pentru copil/student/masterand)
• traducerile pentru angajare realizate gratuit de către un traducător autorizat de Ministerul Justiției
• mediu de lucru plăcut, în condiții europene
• siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune

BENEFICII OFERITE

Cerințele postului:

• un nivel al limbii germane cel puțin A1 (este necesar să puteți dialoga în limba germană întrucât angajatorul dorește să te cunoască printr-un interviu telefonic)
• calificare în domeniul mecanic
• experiență pe același post sau un post similar
• seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta

MeisterJob te ajută să reuşeşti în Europa. Serviciile noastre de mediere și de traducere sunt complet gratis. Am legat parteneriate cu mai mult de 150 de firme angajatoare din Europa, firme care îţi oferă un contract de muncă şi o locuinţă astfel încât toată energia ta să o folosești în mod constructiv la locul de muncă.