Mecanic Auto

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/ din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam urgent Mecanici Auto (m/f), K-10220.

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Kippenheim mai multii Mecanic Auto (m/f), K-10220.

SARCINILE :
- Lucrari tehnice auto;
- Inspecții;
- Verificarea frânelor;
- Verificarea electrică;
- Fixarea eventualelor daunelor, repararea sau înlocuirea lor;

CERINTE

- Ideal formare profesională ca Mecanic Auto, Electricean Auto;
- Permis de conducere cat B si masina personala;
- Experienta in domeniul Technologia Comunicatiilor;
-Limba Germana, nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

-Plati convenabile si peste tarif, dupa calificare si experienta;
-Aproximativ 160 ore/luna;
-Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-Banii de Concediu si de Craciun dupa perioada de proba;
-Banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;
-Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
-Consiliere in cautarea cazarii;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.