Manager Zootehnist

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Ferma de familie din judetul Paderborn activa in domeniul agriculturii ca. 170 ha si al zootehniei ca. 500 porcine cauta persoana calificata cu studii superioare pentru colaborare pe termen nedeterminat pentru procesul de continua dezvoltare afacerii.

CERINTE

Cerințe job:
- cunostinte de limba germana, nivel mediu sau avansat
- minim, formare profesionala in domeniul agrigulturii-silviculturii-zootehniei
- persoana interesata in administrarea unei ferme de porcine
- capacitate de lucru in echipa si simtul responsabilitatii
- experienta in operarea masinilor agricole
- permis de conducere (minim categoria T)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- loc de munca permanent cu contract de angajare si asigurare la angajator in Germania
- salariu atractiv, la standard german, remuneratie conforma cu pregatirea profesionala si performante
- colaborare pe termen lung si oportunitatea unei dezvoltari a carierei din punct de vedere profesional in domeniu
- ore de lucru stabile, loc de munca organizat, sarcini de activitate interesante
- activitati de formare profesionala in cadrul firmei cat si externe
- cazare asigurata de catre angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.