AUGUST: Zugravi în tapet, pt Germania, de la 1500 NET, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION!
FĂRĂ TAXE DE MEDIERE!
NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COSTURI!
LOCURI DISPONIBILE IMEDIAT!

Limba germană - condiţie obligatorie!

Recrutăm zugravi care să lucreze cu tapet, pentru o firmă angajatoare de renume din Germania!

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania
- salarizare: începând de la 1500 Euro NET/lună
- cazare gratuită
- asigurare medicală.

CERINTE

CERINŢE:
- lb germană nivel mediu conversaţional
- experienţă în domeniu
- experienţă în aplicarea tapetului
- calificarea constituie avantaj!

Aşteptăm CV-urile dvs pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Mai multe detalii la telefon: 0749044785, 0754059286, 0355/429260

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.