Magazioner – Germania

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta magazioner pentru depozit de mobila, cunoscator de limba germana nivel conversational

Responsabilități:
- Activități generale de depozitare, sortare in depozit
- Prelucrarea bonurilor de intrare/iesire marfa
- Comisionare cu Pda/Scanner de mana
- Atestatul de stivuitorist constituie un avantaj

CERINTE

Cerinte:
- Seriozitate, organizare,responsabilitate, atenție la detalii
- experienta pe o pozitie similara
- nivel limba germana: A2-B1; - obligatoriu
- permis auto si masina personala

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
- salariu oferit: 10€/ brut pe ora + 14 € net diurna/ zi lucrata
- cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( - 252,48 euro/luna )
- concediu platit 24 zile/an
- asigurare medicala

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"