Macelar transator Germania

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu experienţă de peste 130 de ani în domeniul prelucrării cărnii, angajăm măcelari tranşatori cu experienţă pentru Germania.
Colaborăm cu succes de mai bine de 5 ani cu abatoare din Germania.

Vă invităm să vă alăturaţi echipei noastre.

CERINTE

Domni: măcelar tranşator
Doamne: fasonatoare

Experienţă în domeniu de minim 1 an.
Candidaţii trebuie să participe la o probă de tranşare la sediul firmei în Târgu-Mureş.

BENEFICII OFERITE

Cazare gratuită
Asigurare de sănătate
Echipament de protecţie şi lucru asigurat de angajator
Contract de muncă încheiat pe perioadă nedeterminată
Program de zi
Primul transport România-Germania şi transportul între cazare şi locul de muncă este asigurat de angajator
Nu este necesară cunoaşterea limbii Germane, echipele sunt conduse de personal românesc
Plecări săptămânale

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.