Locuri urgente şi limitate! Zugravi, de la 11 - 14 Eur brut/oră în Germania, fără taxe de mediere sau alte comisioane!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu percepem niciun fel de tarif de mediere sau alte comisioane!
NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu!

Dacă doriţi un loc de muncă sigur fără a fi nevoiţi să plătiţi bani pentru diverse motive, contactaţi-ne (0754059286, 0749044785 sau 0355/429260)!

BENEFICIILE DVS.:
- loc de muncă sigur şi stabil
- contract de muncă nedeterminat, direct cu angajator german
- salariul pentru zugrav necalificat: 11 Euro brut/oră
sau zugrav calificat (cu diplomă recunoscută în Germania): 14 Euro brut/oră;
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania!

CERINTE

- limba germană - nivel mediu de conversaţie
- experienţă ca zugrav
- calificarea în domeniu constituie un mare avantaj!
- disponibilitate imediată pentru plecare
- permis conducere - avantaj
- cunoştinţe în aplicarea tapetului - avantaj
- disponibilitatea cu maşina proprie reprezintă un avantaj personal!
- seriozitate, spirit de echipă şi flexibilitate la locul de muncă.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.