Locuri noi: Sudori în Bavaria şi Hessen, 12,50 brut/oră, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm SUDORI WIG, MIG-MAG şi ELECTRIC pentru un angajator de renume din Germania. Locurile sunt în zona Bavaria şi Hessen!
FĂRĂ COMISION! NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE!
Se oferă:
- contract de muncă legal pe termen de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salarizare: 12,50 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania!

CERINTE

Se cere:
- experienţă în domeniu
- calificare
- lb germană nivel mediu conversaţional (minim A2)

Persoanele interesate pot trimite CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com sau ne pot contacta telefonic la: 0754059286, 0749044785, 0753335155 sau 0355/429260.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.