Locuri De Munca pentru Calificati Necalificati

Personal Werk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca in diferite domenii pentru toate varstele
Femei
Barbati
Cupluri
Soferi de tir
Agenti de vanzari
Abator de pui
Macelari
Electricieni
Sudori
Lacatus
Instalatori
Constructi

CERINTE

Cunostinte de limba germana incepand cu nivelul A1 (incepator)

Soferi de tir (atestat 95, ADR, Card TAHOGRAF)

BENEFICII OFERITE

salarii intre 1200€ - 3200€

Jobs in Strainatate, Angajatori din europa pun la dispoziţie, prin intermediul Firmei Personal-Werk România, pun la dispozitie multe locuri de muncă pentru Femei, Barbati si Cupluri 100% Fara Comision si fara Taxe de mediere, cautam personal pentru urmatoarele domenii: Logistica, Soferi profesionisti, Electricieni in industria fabricilor si santiere, Sudori, Lacatus, Farica de carme(Pui, Vita, Porc...etc.)cu contract de munca pe perioada nedeterminata si semnat direct cu angajatorul oferim cazare ptr Dvs. contra cost.

Cautati o firma serioasa pentru joburi in strainatate atunci va stam la dispozitie Dvs. ca si firma Germana pentru un vitor mai bun. Petru toate informatiie pe care doriti nu va sfiiti sa ne contactati pentru a va oferi un vitor mai bun in Cariera dvs sau sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa de email. Va stam la dispozitie telefonic in urmatoarele limbi : Germana, Spaniola, Engleza, si Romana.