Locuri de munca Magdeburg Germania calificati/necalificati

WEST HOUSE CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 50 de persoane ,femei,barbati si cupluri pentru munca in fabrica de fructe in Germania.
Fabrica este situata in Magdeburg, Germania la firma SPREEWALDER GEMUSEN OF RICKEN .
Salariu:1450 euro
Ore suplimentare: 12 euro/ora.
Se lucreaza 40 ore pe saptamana,8 ore pe zi.
Salariul se achita la 2 saptamani si la 1 luna.
Cazarea este contra cost (25 euro pe luna).
Cazarea se face dupa standarde europene cu baie ,bucatarie,dormitor.
Se locuieste 3-4 persoane in camera,cuplurile vor sta 2 persoane.
Prestarea muncii in fabrica:
-Sortare la banda
-Conservare legume
-Etichetare
-Ambalare pentru expeditie .
Se face protectia muncii si se oferta echipament de lucru.
Plecarile sunt pe data 19.05.2015
Nu e face preselectie deoarece locurile sunt limitate.
Acte necesare pentru contract :
-Actul de indentitate forma copie
-CV-ul in limba romana sau engleza
Acte pentru terminarea dosarului de recrutare :
- Certificat Nastere
-Cazier judiciar(fara antecedente penale)
-Adeverinta medicala care atesta ca sunteti clinic sanatos.
Actul de indentitate si cv-ul le trimiteti la numarul de fax sau la adresa de e-mail .
Se accepta candidati din toata tara .
Taxe si comisione nu se percep .
Nu se fac contracte de mediere se fac contracte direct cu angajatorul .
Dupa aplicatie candidadtul va primi contractul cu angajatorul in forma copie conform cu originalu .
Drumul Romania-Germania este suportat de candidat si este in valoare de 100 euro .
Banii de transport se platesc dupa ce candidatul are confirmarea ca a fost selectat de catre angajator si primeste copie de pe contract conform cu originalul.
Candidatii care nu sunt de acord cu oferta sunt rugati sa nu mai aplice .
Candidatii care nu trimit datele reale si cv-ul real nu vor fi luati in considerare.
Date inscriere :
Nume firma Recrutare :WEST HOUSE CONSULTING SRL
AdrEsa : STR. DELINESTI 2
Jdet:BUCURESTI
Localitate/Sector:SECTORUL 6
Numar fix: 0310809417
Numar Fax 0310809417
Adresa e-mail:expert.conccep@gmail.com