Locuri de munca in Germania

Continuous Connexions UG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem agentia de recrutare Continuous-Connexions UG si cautam muncitori pentru depozit de logistica. Activitatea de lucru se desfasoara in diferite orase ale Germaniei (Möckmühl, Moers, Hamburg, Hamm si Rosbach)

CERINTE

CONDITIILE JOB-ULUI:
-nu se cere experienta
-munca fizica
-culegerea marfurilor dupa rafturi, pick-by-voice, pick-by-scan, pick-by-display
-nu se cer cunostinte de limba germana

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA JOB-ULUI:
-echipament pentru lucru
-contractul este valabil timp de 1 an cu prelungire posibila
-salariul pe ora este intre 8,84€ - 10€
-orele suplimentare (pe timp de noapte, in zilele de duminica si sarbatoare) sunt platite cu 20%
-recompense
-cazarea este asigurata

Noi suntem partenerii ideali pentru dumneavoastra cu idei si metode inovative, va oferim noi sanse in drumul carierei dumneavoastra. Puteti fi siguri ca noi vom gasi compania care sa va aprecieze munca. Putem cauta oferta potrivita pentru dumneavoastra, peste tot in Germania. Mai mult, noi va recomandam companiilor si suntem alaturi de dumneavoastra de la inceput pana la sfarsit, chiar si dupa integrarea cu succes.