Locuri de muncă în Germania, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutaţi un loc de muncă în Germania?
Doriţi să colaboraţi cu o firmă intermediară de încredere?
Noi vă putem ajuta în găsirea job-ului potrivit!
PLECĂRI SĂPTĂMÂNALE !!!
Ce AVANTAJE aveţi dacă apelaţi la noi?
NU percepem niciun fel de taxe de mediere sau alte comisioane!
NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; astfel încât plecările se fac pe cont propriu!
Contractele de muncă se semnează DIRECT în Germania cu firmele germane angajatoare!
Locuri de muncă sigure, serioase şi stabile!
Asigurări medicale plătite de către firmele germane!
Drepturi depline în Germania, conform legilor care sunt în vigoare la acest moment!

Iată câteva dintre job-urile actuale şi urgente la acest moment care îşi aşteaptă candidaţii:
- Montatori de schele şi panouri pe autostrăzi în Germania (11 Euro brut/oră);
- Electricieni şi Instalatori (începând de la 1500 Euro NET/lună + cazare gratuită);
- Muncitori pentru acoperişuri ecologice şi gazoane de iarbă (între 10 - 12 Euro brut/oră)
- Muncitori calificaţi şi necalificaţi cu experienţă în construcţii (începând de la 1400 Euro NET/lună + cazare)
- Sudori WIG şi MAG (12 Euro brut/oră + 40 Euro NET diurnă/zi lucrătoare)
- Cupluri la fabrici de papetărie-tipografie (cu 8,50 Euro brut/oră + neapărat disponibilitate de a pleca în Germania cu maşina proprie şi unul din membrii să poată conversa în limba germană)
- Montatori de mobilă (1400 Euro net/lună + cazare gratuită)
- Muncitori necalificaţi în fabrici de producţie de piese (neapărat cu limba germană !!!)
Aşteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa noastră de e-mail:
personal.interavant@yahoo.com
Vă stăm la dispoziţie la unul din numerele de telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0355429260.

CERINTE

CERINŢELE noastre diferă în funcţie de locurile de muncă, însă principala condiţie este limba germană la nivel mediu de conversaţie!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.