Locuri de muncă în Germania

LHP Dienstleistungs- und Bildungsgesellschaft mbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domenii de specialitate căutate:

Zugravi, electricieni, prelucrători metale, instalatori apă-gaz-încălzire, sudori, programatori PLC, tehnicieni electronică, stivuitori, asistenţi- îngrijitori bolnavi şi persoane vârstnice , pedagogi.

CERINTE

Cerinţe individuale, (dacă solicitanţii fac parte dintr-o echipă de lucru deja formată, atunci cel puţin o persoană să vorbească limba germană):
- un nivel de începător mai avansat (adică un nivel de conversaţie, în care să înţeleagă şi să se poată face înţeles în ceea ce priveşte viaţa de zi cu zi şi în domeniul său profesional) al cunoaşterii limbii germane.
- cel puţin 2-3 ani de experienţă recentă în domeniul respectiv
În cazul depăşirii cu succes a interviului, firma noastră parteneră va intra şi ea în contact cu dumneavoastră, deaceea e importantă cunoaşterea limbii germane. Pe deasupra şi angajatorul va fi tot o firmă germană.
C.V.-uri-le dumneavoastră, editate în limba germană şi prevăzute cu poză, le aşteptăm la următoarea adresă:
bocsat@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Se asigură cazarea gratuit.

LHP Dienstleistungs- und Bildungsgesellschaft mbH, este o companie germană de recrutare şi plasare a personalului din Europa. Suntem specializaţi în servicii de recrutare personalizate şi eficiente.
Punem accent deosebit pe identificarea obiectivelor personale şi profesionale ale fiecărui candidat şi avem ca scop principal găsirea locului de muncă potrivit dintr-o gamă largă de oferte de muncă disponibile.
Candidaţii şi clienţii noştri ne apreciază datorită serviciilor prompte şi de încredere pe care le oferim.