Loc de munca pentru ingrijitoare in Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data plecarii:29.05.2015
Ajutor ii trebuie doamnei Helga (65 de kg)
Doamna este paralizata pentru ca are tumoare si hipertensiune. Ii trebuie ajutor in timpul miscsrii pentru ca foloseste umblatorul sau scaunul cu rotile.
Responsabliltati:
In principal doamnei ii trebuie ajutor in conducerea casei, curatenie.dar si cumparaturile.
In afara de acestea doamnei ii trebuie ajutor in imbracare sau spalare, cosmetica corporala.

CERINTE

Cerinte:
Candidata trebuie sa stie limba germana suficient, sa aibe experienta in domeniul ingrijirii sau sa aibe carnet de conducere activ.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Candidatilor le oferim loc de muncs intr-o firms stabila, asigurare, cazare, salariu de 1050 de euro neto lunar.

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.