Loc de munca ingrijitoare de varstnici Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Localizarea si data plecarii: in jurul orasului Maastricht , 19.05.2015
Daca stii limba germana si ai exerienta in ingrijire asteptam aplicatia ta!
Doamna Helga – 90 ani, 78 kg, 168 cm inaltime este destul de independenta, poate sa mearga singura, dar din cauza varstei nu se poate ocupa de casa. Are osteoporoza si hipertensiune.
Responsabilitati:
Curatenia casei, spalat, calcat
Doamnei ii trebuia ajutor in timpul mersului la toaleta, in timpul imbracarii. Ingrijitoarea o va insoti la vizitele medicale.

CERINTE

Cerinte:
cunoasterea la un nivel de conversatie a limbii germane
experienta in ingrijirea de persoane invarsta si bolnave
bine vazut carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Oferim:
loc de munca legal si asigurare
300 lei pentru o plecare rapida in Germania
transport inspre si dinspre Germania asigurat
cazare si mancare la locul de munca
asigurare
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.

Ne gasesti acum si pe facebook

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.