Loc de munca ingrijire varstnici- Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domnul Wermann este destul de independent, dar îi trebuie ajutor în timp ce se ridică și în timpul deplasării. Are demența, Alzheimer, este după un accident vascular cerebral, câteodată dezorientat. Are de asemenea probleme cu inima. Vă va ajuta de asemenea un asistent.
Responsabilități:
Treburile de bază ale casei, având ca și scop întreținerea și ordinea în casă (curățenie, gătit, cumpărături, spălat),dar, de asemenea, sprijinirea activităților de în funcționarea de zi cu zi, ajutor în îmbrăcare, ajutor în timpul mâncării sau vegherea în timpul nopții.

CERINTE

Cerințe:
Cunoștințe suficiente ale limbiiermane (condiție necesară)
Experinență în îngrijirea persoanelor bolnave sau învârstă
Prietenos, vesel și răbdător oferind bunătate persoanei
Stare de sănătate bună.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
muncă legală și sigură
salariu atractiv
lucru adaptat la predispozițiile și așteptările candidaților
garantăm cazare și mâncare
acoperirea costurilor de călătorie în ambele părți
oferim coordinator și sprijinirea echipei noastre

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.