Loc de munca Germania- Ingrijitoare de batrani

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ingrijitoare pentru Germania. Daca stii limba germana trmite-ne aplicatia.
Data plecarii
Localizarea: langa Oldenburg
Doamna de care trebuie avut grija d.na Edith, 93 ani 155 cm, 55 kg)
Doamna se misca cu umblatorul, ii trebuie asigurare. Are probleme de auz.
Responsabilitati:
Avut grija de casa , cumparatuli, curatat, spalat, calcat si grija de animalul de casa
Avut grija se doamna: imbracare,dezbracare, baie, shimbarea scutecului-chilotilor, ajutor in mers.

CERINTE

Cerinte:
limba la un nivel satisfacator
experienta in ingrijirea oamenilor batrani si bolnavi
carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
loc de munca legal si asigurare
400 lei premiu la o plecare rapida in Germania
transport catre si din Germania asigurat
cazare si mancare la locul de munca
asigurare

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.