Loc de munca Germania ca si ingrijitoare de persoane varstnice

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca stii limba germana si ai experienta in ingrijire trimite-ne cv-ul.
Doamna Eleonore (68 kg, 170 cm) are o buna conditie psihica, se misca cu scaunul cu rotile. Are parkinson. De asemenea ii trebuie pampers
Responsabilitati:
A avea grija de casa: cumparatuli, spalare, calcare
Ajutor in imbracare si dezbracare, in consumarea meselor, in a merge la toaleta;

CERINTE

Limba germana la un nivel bun
Experienta in ingrijitrea persoanelor in varsta
Bine vazut carnet de onducere
Fara dependente

BENEFICII OFERITE

loc de munca legal si asigurare
300 lei premiu pentru o plecare rapida in Germaniaplus un bonus de 20 de euro penru ziua 1 mai
transportul intre Romania si Germania platit
cazare si mancare la locul de munca (camera cu televizor si internet)
Persoanele interesate vă rugăm a trimite email la adresa otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Asteptăm CV-urile dumneavoastră!

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.