Lacatus mecanic Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job: Recrutam pentru partenerul nostru din Germania LACATUSI MECANICI cu cunostinta de sudura MAG.
Data de start: Imediat
Oferta Salariala: incepe de la 1400 Eur/luna NET + sporuri + ore suplimentare platite (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale);

CERINTE

Beneficii:
Contract de angajare - semnat pe o perioada indelungata/nederminata cu angajatorul din Germania;
Asigurare Medicala - asigurata de catre angajator;
Cazare - asigurata gratuit de catre angajator + utilitatile la cazare;

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+;
Nivel limba germana - incepator spre mediu - A2 - B1;
Permis auto cat. B - constituie avantaj;

Agentia noastra NU percepe taxa/comision de la candidati!
Ne puteti contacta la: 0720 878 151 sau ne puteti scrie la office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.