LACATUS MECANIC- Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profil candidat:
Experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani
Cunoasterea limbii germane la nivel mediu
Calificare
Vârsta maxima 55 de ani
Permis auto
Autoturism optional

Oferta:
Salariul: 1500 euro/luna în funcție de experienta
Contract perioada determinata 3 luni
Program 7ore/zi + ore suplimentare
Cazare asigurata de angajator

CERINTE

Responsabilitati:
1. Răspunde de organizarea şi desfăşurarea activităţii la locul de muncă repartizat în cadrul punctului de lucru.
2. Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
3. Ajusteaza, asambleaza imbina, finiseaza, incadreaza usi, ferestre metalice in interiorul constructiei;
4. Ajută la executarea cofrajelor pentru turnarea betonului;
5. Confectioneaza panourile folosite la cofrag;
6. Executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
7. Ansamblează structurile metalice pentru schele;
8. Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite ( proportii, cantitati, calitate);
9. Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie;

Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana la office@job4life.ro. Numai candidații selectați vor fi contactați!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.