Lacatus Germania

Dremo Personaldienstleistung

12-11-2019 | EXPIRA LA 23-11-2019

RESPONSABILITATI

Suntem pe piața muncii de 20 de ani și colaborăm cu mai multe companii renumite din Germania. Dacă prelucrarea metalelor este pasiunea Dvs., vă așteptăm în echipa noastră!

Domeniul de activitate:

- construcții metalice
- confecții metalice
- instalații industriale
- confecționarea ferestrelor din aluminiu
- operațiuni de sudură
- operarea mașinilor și uneltelor de prelucrare a metalului

CERINTE

- mai mulți ani de experiență profesională în domeniul prelucrării metalelor/confecțiilor metalice/construcțiilor metalice
- cunoștințe de limba germană la nivel de comunicare, cunoașterea limbajului de specialitate (solicitantul trebuie să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema)
- capacitate de a lucra de sine stătător și cu atenție
- capacitate de reacție, fiabilitate și de a lucra în echipă
- permis auto și mașină personală – prezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

- un contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană
- pachet social complet
- salariu tarifar atractiv –2.300-2.500 euro net - mărimea salariului depinde de calificare, orele lucrate, experiență de muncă, clasa de impozitare și locul detașării
- prime de concediu și de Crăciun
- organizarea cazării și a deplasărilor
- sporuri pentru orele suplimentare, lucrul în zilele de odihnă și pe timp de noapte

V-am trezit interesul? Atunci așteptăm cu nerăbdare CV-ul Dvs.!

Dacă aveți careva întrebări, ne puteți contacta telefonic.

Protecția datelor cu caracter personal este foarte importantă pentru noi. Vă rugăm să luați cunoștință cu declarația de confidențialitate, ce o gasiti pe pagina noastră la rubrica: Protectia datelor

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.