La agentia ,,acrobat,, urmatoarele posturi sunt de ocupat:

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal pentru urmatorele posturi:
- Sudor Mig-Mag
- Electrician
- Vopsitor auto/industrial
- Zugrav
- Operato CNC
- Muncitor necalificat, pentru sortat diferite marfuri in depozite.

CERINTE

- Pregatire si experienta in domeniile mentionate mai sus
- Cunoasterea lb. Germana min. A2.
- Detinerea masinii personale pentru deplasarea la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

- Salariu incepand de la 9,23€/brutt pentru muncitori necalificati
- Calificati de la 12€/brutt pe ora pana la 17€.
- dupa 6 saptamani se ofeta suplimente
- cu trecerea timpului crestere salariala
- oferim cazare contra cost de la 250€-400€ pe luna/persoana, depinde de locul de cazare.
- plata transportului de la locul de munca, acasa 0.30centi/km
- oferim cursuri de lb. Germana angajatilor nostrii.

Pentru mai multe informatii contactati situl nostru oficial sau email/telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.