Lăcătuşi în Germania, zona Mannheim cu 11 Euro brut/oră + 35 Euro NET diurnă/zi lucrătoare! Fără taxe de mediere sau comision! Limba germană condiţie obligatorie!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ TAXE DE MEDIERE!
FĂRĂ COMISION!

Recrutăm LĂCĂTUŞI, vorbitori ai limbii germane, pentru o firmă angajatoare din Germania.
Punct de lucru fix în zona Mannheim!
Program de lucru: 42 ore de muncă/săptămână (luni - vineri).

Benefiicii:
- contract de muncă legal nedeterminat;
- drepturi depline în Germania;
- salariu motivant: 11 Euro brut/oră
- diurnă: 35 Euro NET/zi lucrătoare
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală.

Pentru mai multe informaţii şi lămuriri, vă rugăm să ne contactaţi la telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0355429260.

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
+ experienţă în domeniu
+ calificare
+ limba germană nivel mediu de conversaţie
+ disponibilitate de plecare cu maşina proprie

BENEFICII OFERITE

Comision ZERO!
Nu percepem taxe pentru mediere sau alte costuri suplimentare!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.