Lăcătuşi confecţii metalice în Germania, de la 1400 NET + cazare gratuită, fără taxe sau alte comisioane

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE sau ALTE COMISIOANE!
NU impunem si nici NU asigurăm TRANSPORT din Romania inspre Germania; plecarile se fac pe cont propriu!
LOCURI DE MUNCA DISPONIBILE IN LUNA FEBRUARIE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german
- salarizare: incepand de la 1400 Euro NET/luna
Salariul acesta se calculeaza la un numar de 140 de ore de munca pe luna.
- cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane
- asigurare medicala platita de catre angajatorul german
- dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania
- dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti (daca este cazul).

CERINTE

CERINTE:
- lb germana nivel A2 (MINIM)
- calificare in domeniu
- experienta in domeniu
- permis conducere categoria B reprezintă avantaj personal!

- seriozitate, flexibilitate, indemanare, simt practic, capacitatea de a lucra intr-o echipa.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.