Jobu-uri in toate tariile dezvoltate Europene si nu numai

euro optim company srl

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Jobu-uri in toate tariile dezvoltate Europene si nu numai - diverse domenii
- anunt este valabil deocamdata pentru persoanele aflate in prezent in strainatate.
cei interesati sint rugati sa ne contacteze pe Yahoo messenger ID: adldvision

CERINTE

momentan oferta noastra de job nu este valabila pentru Romania,
deci momentan pentru a aplica la ofertele noastre este nevoie ca
locatia dvs. sa fie in prezent in strainatate in una din tariile europene

BENEFICII OFERITE

anunt este valabil deocamdata pentru persoanele aflate in prezent in strainatate.

O companie in continuua expansiune care doreste alaturi de partenerii O companie in continuua expansiune care doreste alaturi de partenerii sai sa se
extinda la nivel national si international prin mai multe proiecte din domenii multiple