Instalatori termici/sanitari în Germania, de la 1600 Euro NET + cazare gratis,fără comision! Limba germană condiţie obligatorie! Locuri disponibile imediat!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION!
NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE!

Căutăm instalatori termici şi sanitari cu experienţă în domeniu pentru o firmă de prestigiu din Germania.
LIMBA GERMANĂ - CONDIŢIE OBLIGATORIE (nivel A2 conversaţional)

Condiţii oferite de către angajatorul german:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania (168 ore de muncă/lună)
- salariu începând de la 1600 Euro NET/lună
- posibilitatea efectuării orelor suplimentare
- cazare asigurată gratuit
- asigurare medicală.

Mai multe detalii la telefon: 0749044785 sau 0754059286

CERINTE

- limba germană nivel A2 conversaţional
- experienţă + calificare în domeniu
- permis conducere cat. B
- disponibilitate de plecare cu maşina proprie (avantaj personal)
- seriozitate
- disponibilitate imediată pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea efectuării orelor suplimentare

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.