NOIEMBRIE: Instalatori termic/sanitari în Germania, de la 1600 Euro NET/lună + cazare gratis! FĂRĂ COMISION!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te pricepi la instalaţii termice şi sanitare? Îţi doreşti un loc de muncă în Germania ca instalator dar nu ai găsit încă firma potrivită? Obligatoriu trebuie să cunoşti limba germană (B1 conversaţional)!
Personal Inter Avant te ajută să obţii postul de mult aşteptat!
FĂRĂ COMISION! TARIF MEDIERE ZERO!

Angajatorul german îţi oferă: contract de muncă legal nedeterminat + drepturi depline în Germania, salariu începând de la 1600 Euro NET/lună, cazare asigurată GRATUIT şi asigurare medicală!

Obţine acum mai multe detalii la:
0754 059 286;
0749 044 785;
0355 429 260

CERINTE

- Limba germană nivel mediu de conversaţie
- Calificare
- Experienţă în domeniu
- Permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.