Instalatori sanitari,Electricieni,Tehnicieni utilaje industria metalurgica

ManTime GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate aferenta postului de instalator sanitar
- Activitate aferenta postului de electrician
- Activitate aferena postului de tehnician utilaje din industria metalurgica

CERINTE

- Cunoasterea OBLIGATORIE a limbii GERMANE la nivel conversational pentru activitatea desfasurata
- Disponibilitate de deplasare in Germania, cu acceptarea testelor pentru proba de lucru

BENEFICII OFERITE

Compania noastra cu sediul si activitatea in Germania,asigura :
- transport gratuit din Romania in Germania, cazare asigurata in perioada efectuarii testelor de proba, precum si transport gratuit de revenire in Romania, in cazul in care candidatul nu a fost conform asteptarilor in urma perioadei de proba
- contract de munca si suport gratuit in vederea integrarii, pentru candidatii ce vor fii recrutati in urma probelor de lucru
- pentru instalatori sanitari: 1500 eur net, pentru electricieni: 1700 eur net, pentru tehnicieni reparatii utilaje industriale: 1500 eur net

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal calificat