Instalatori, electricieni, faiantari Germania

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de constructii civile si industriale
Parteneriat cu firma germana
Constructii sedii de firma si blocuri de locuinte

- Abilitatea de a respecta planurile de execuţie - in functie de incadrare si calificarea detinuta (lucrari de instalatii in constructii, lucrari de instalatii sanitare, termice, canalizatie, ventilatie, stingere incendiu, lucrari de lacatuserie si montaj confectii metalice, lucrari de finisaje interioare)
- Pregătirea materialelor şi a echipamentelor de lucru necesare
- Verificarea lucrărilor executate
- Respectarea condiţiilor de calitate
- Păstrarea ordinii şi disciplinei la locul de muncă
- Respectarea normelor de sănătate şi securitate în muncă

CERINTE

- Calificare in domeniul tehnic: instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, electrician,etc;
- Experienta in domeniul tehnic – climatizare, electrice, incalziri, electrice
- Capacitate de lucru in echipa;
- Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare;
- Seriozitate, punctualitate;
- Permis de conducere categoria B, reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

- Angajare contract in Romania – salariul minim pe economie 1.450 RON brut / 1.050 RON net
- Salariu in Germania 1.000 – 1.300 Euro corespunzator cu orele lucrate
- Cazare asigurata
- Transport decontat din Romania in Germania si retur la finalizarea contractului
- Contracte durata 6 – 12 luni
- Asigurare medicala
Solicităm şi oferim seriozitate!
Nu se percep comisioane!