Instalatori aer condiţionat / Frigotehnişti în Germania, 1600 NET + cazare gratuită, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie serioasă de recrutare şi mediere, caută pentru un important colaborator din Germania, INSTALATORI pentru sisteme de încălzire şi răcire (aer condiţionat) sau FRIGOTEHNIŞTI interesaţi de un contract de muncă legal, pe termen lung în Germania cu salariu atractiv şi cazare asigurată gratuit.

NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE / COMISIOANE!
NU impunem TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu!

CERINTE

- lb germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- calificare în domeniu
- experienţă în domeniu
- disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie un AVANTAJ propriu

BENEFICII OFERITE

- contract de muncă LEGAL nedeterminat, direct cu angajatorul german + drepturi depline în Germania
- salarizare: 1600 Euro NET/Lună
- cazare asigurată GRATUIT din partea angajatorului
- asigurare medicală
- dreptul la o chirie/locuinţă proprie în Germania
- dreptul la alocaţie pt copii minori/studenţi

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.