Instalator/Tubulator

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii: 10
Tara: zona Frankfurt/Main, Germania
Data start: asap
Perioada contract: determinata, pana la final 2015 ( cu posibilitate de prelungire )

Pentru un santier din Germania suntem in cautare de :

Responsabilitati:
instalarea componentelor metalice realizate de sudori
asamblarea pieselor sudate
intepretarea desenelor tehnice/indicatiilor cu privire la modalitatea de asamblare si instalare a pieselor primite
ofera ajutor sudorilor prin pregatirea locului de munca, a aparaturii ce se va utiliza, curatirea pieselor ce au fost sudate

Oferta salariala:
1.800 EUR brut/luna pentru 180 ore lucrate
posibilitate de castiguri suplimentare - orice ora lucrata peste cele 180 se va plati dupa cum urmeaza:
25% in plus pentru ce depaseste 46 ore/sapt.
50% in plus pentru cele efectuate duminica

Beneficii:
cazare platita de angajator
echipament/haine de lucru oferite de angajator
transport organizat si platit de angajator

Asteptam CV-urile la adresa de email office@job4life.ro sau ne puteti contacta telefonic la numerele 0720 878 151 sau 0740 644 175.
Agentia noastra nu percepe comision de la candidati !!!!

CERINTE

Cerinte:
cunostinte limba Germana - incepator spre mediu
experienta profesionala min. 2 ani
permis auto categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.