Instalator sanitar si termic pentru munca in Germania

König GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

König GmbH & Co KG este o companie germană, specializata de peste 50 de ani in recrutarea si plasarea de personal calificat in Germania.

Compania noastra cauta in permanenta specialisti in domeniul instalatiilor sanitare si a instalatiilor termice.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Diplome si certificate de calificare in domeniul respectiv.
- Experienta in domeniul respectiv.
- Cunoasterea limbii germane la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Firma noastra ofera:

- Loc de muncă sigur, stabil în Germania cu contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Transferuri salariale la termen
- Asigurari sociale si medicale
- Ore suplimentare
- Asistență personală în limba maternă în caz de cazare la pensiune si transport către locul de muncă.

Contactati acum la E-mailul: as.dobo@koenigkg.de sau la numarul de telefon 004980056354454 (Adrian Stefan Dobo). Vorbim in limba romana.

Mai multe informatii si detalii gasiti si pe website-urile noastre:

Adrian Dobo
Franziska-Bilek-Weg 9
80339 München (Germania)

König GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 17 sucursale în Germania.