INSTALATOR SANITAR SI TERMIC

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Germania suntem in cautare de instalatori sanitaricu experienta si dornici de munca.

Conditii salariale: 1293 Euro net/luna + diurna
Program de lucru: minim 40 - 42 ore/saptamana

Responsabilitati:
-efectuarea de instalatii termice si sanitare
- instalarea incalzirii in pardoseala
- instalarea sistemelor de ventilatie

CERINTE

-efectuarea de instalatii de incalzire cat si sanitare
-cunoasterea limbii germane la nivel avansat
-detinerea permisului de conducere cat. B
-experienta in lucrul la inaltime

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 1293 Euro
-diurna zilnica:
-pentru ture de dupamasa 12 Euro/zi
-pentru ture de noapte 24 Euro/zi
-posibilitate de a lucra ore suplimentare, care sunt platite cu +25%
-angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari
-transportul local (de la cazare la locul de munca) este asigurat de catre angajator

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.