Instalator pentru instalatii tehnico‐sanitare si de gaze - Germania

Dremo Personaldienstleistung

25-04-2019 | EXPIRA LA 27-04-2019

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania DREMO Personaldienstleistung GmbH angajeaza lucratori dedicati si indemanatici pentru un loc de munca pe durata nedeterminata la o companie renumita.

Domeniul de activitate:

planificarea sarcinilor de lucru si pregatirea utilajului pentru instalare
instalarea tehnicii sanitare si de distributie a gazului
lucrari de intretinere si reparatie a instalatiilor sanitare
instalarea tehnicii sanitare de inalta calitate in sali de expozitii si targuri
montarea si demontarea standurilor pentru targuri si bailor pentru expozitii

CERINTE

diplome si certificate de calificare ca instalator pentru instalatii tehnico-sanitare si de gaze (m/f), ori mai multi ani de experienta profesionala in acest domeniu
limba germana la nivel de comunicare, cunoasterea limbajului de specialitate - solicitantul trebuie sa comunice independent la locul de munca, sa inteleaga sarcina, sa o execute conform instructiunilor, sa descrie problema
experienta in lucrul cu masinile, utilajul si materialele caracteristice
abilitate de a citi planurile de aprovizionare si de gestionare
experienta in domeniul sudurii – prezinta un avantaj
experienta in restaurare si renovare – prezinta un avantaj
cunostinte tehnice
capacitate de a lucra de sine statator si cu atentie
maiestrie si indemanare
rezistenta fizica
capacitate de reactie, fiabilitate, capacitate de a lucra in echipa
permis auto si masina personala – prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

un contract de munca pe durata nedeterminata cu o companie germana
asigurari sociale si salariu tarifar atractiv
alocatii aferente
prime de concediu si Craciun, plati pentru orele suplimentare
la cerere, plati saptamanale
haine de lucru gratuite (la necesitate)
un domeniu de activitate interesant si variat
in jur de 2.300-2.500 euro net (marimea concreta a salariului va fi stabilita de agentul responsabil in baza evaluarii generale si a interviului cu dvs)

INTREBARI LEGATE DE OFERTA
Doamna Natalia Botnaru
Programul de lucru:
Lu-Vi 7:30-16:30

Protecția datelor cu caracter personal este foarte importantă pentru noi. Vă rugăm să luați cunoștință cu declarația de confidențialitate, ce o gasiti pe pagina noastră la rubrica: Protectia datelor

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/