Instalator mecanic HVAC, Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Număr poziții: 10
Dată începere: imediat
Ofertă:
Salariu 11 euro/ oră
Loc de muncă stabil
Mediu de lucru la standarde europene
Dezvoltarea legăturilor profesionale
Concediu plătit
Prime de sărbători
Fond de pensii
Ore suplimentare plătite
Consiliere gratuită

Responsabilități:
Întreținerea și repararea instalațiilor sanitare și a circuitelor și terminalelor în diverse tipuri de clădiri
Montajul de căzi și asamblarea finală a instalației sanitare
Mentenanța instalațiilor clădirilor noi și clădirilor vechi renovate
Asamblarea completă a instalațiilor sanitare: țevi, drenaj apă
Operarea în site-uri mici și mari de construcție
Lucrări de instalații de distribuție
Servicii de reparare și întreținere a echipamentelor de petrol și gaze
Teste funcționale
Depanare și aplicarea măsurilor preventive contra defecțiunilor

CERINTE

Profil candidat:
Calificare ca mecanic instalații HVAC, încălzire, instalații sanitare
Experiență în lucru cu instalații sanitare și mentenanță circuite electrice
Experiență în construcții
Persoană adaptabilă, organizată, cu spirit de echipă
Permisul auto constituie avantaj
Cunoștințe limba germană minimum nivelul B2

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.